Imobilio

Veľké srdce Imobilia za rok 2017

Ocenenie Veľké srdce Imobilia pre osobnosť včera z rúk Maťa Švaňu prevzala Jana Žitňanská. Je naozajstnou, nefalšovanou, autentickou osobnosťou, ktorá robí obrovský kus práce na zlepšenie života ľudí so zdravotným postihnutím.
Dobrovoľníci s Janou Žitňanskou
Dobrovoľníci s Janou Žitňanskou
„Je to pre mňa veľká pocta a ďakujem veľmi pekne za cenu. Táto cena nepatrí však len mne ale celému môjmu tímu, lebo ide o spoločnú prácu. Z Imobilia ide množstvo pozitívnej energie, radosti, chuti veci pohnúť dopredu. Aj napriek svojmu zdravotnému postihnutiu nehovoria o prekážkach ale o výzvach meniť svet k lepšiemu. A aj ho menia!
Jana Žitňanská
Vážime si pomoc Jany Žitňanskej a vysoko si vážime, že si vyhrnula rukávy a prišla nám fyzicky pomôcť vymurovať niekoľko priečok. Aj vďaka nej bude naše centrum pomáhať študentom so zdravotným postihnutím v štúdiu na vysokých školách a zároveň vytvárať priestor pre ich zapojenie sa do praxe už počas štúdia.
Projekt budujeme svojpomocne, iba s pomocou dobrovoľníkov, partnerov, bez akýchkoľvek dotácií, štátnych alebo európskych fondov, preto každá takáto pomoc je vítaná.